Podíl 1/7 na pozemku v k.ú. Kojetín, okres Přerov

Spisovná značka: 203EX17339/18-136
Kraj: Olomoucký kraj
Okres: Přerov
Odhadní cena: 104 000 Kč
Nejnižší cena podání: 69 333 Kč
Jistota: 18 000 Kč
Začátek dražby: 17.6.2026 13:00
Konec dražby: 17.6.2026 14:00
Místo dražby: Elektronická dražba
Dokumenty:

Chci dražit

Přihlaste se k odběru newsletteru dražeb nemovitostí!

Chcete mít přehled o plánovaných dražbách?
Využijte možnosti zasílání novinek na Vámi zadaný e-mail.