Aktuality

ČTVRTEČNÍ dražba movitých věcí se blíží!

Zcela mimořádně bude další dražba movitých věcí probíhat příští ČTVRTEK 16. listopadu 2017. Pro zájemce je připraveno více než 800 položek a téměř 30 motorových vozidel.

Například dražíme automobil KIA Sportage r. v. 2014 za vyvolávací cenu 120 000 Kč.

Výsledek obrázku pro kia sportage 2014 png

před týdnem

NOVĚ můžete na našich dražbách platit kartou

Počínaje říjnovou dražbou lze vydražené položky uhradit prostřednictvím platební karty. V místě probíhající registrace jsme v rámci zkvalitnění našich služeb umístili platební terminál. Upozorňujeme, že z důvodu státního svátku se listopadová dražba koná už ve ČTVRTEK 16. 11.

před 3 týdny

Termíny dražeb movitých věcí:

Dovolujeme si Vás upozornit na termíny dražeb movitých věcí do konce tohoto roku. Upozorňujeme na změnu termínu konání listopadové dražby, která výjimečně proběhne ve čtvrtek, a to 16. 11.

Říjnová dražba              pátek 20. 10. 2017

Listopadová dražba       čtvrtek 16. 11. 2017

Prosincová dražba         pátek 15. 12. 2017

před 3 týdny

Dražba 200 párů značkové obuvi

Dražba 200 párů značkových bot. V rámci zářijové dražby 15.9. bude draženo více než 200 párů nových bot za fantastické vyvolávací ceny. Zastoupeny budou značky jako Hannah, Mustang, Keen, Asylum a další. Více informací v sekci dražby movitých věcí.

 

před 2 měsíci

Kariéra

Na pozici IT analytika hledáme vhodného kandidáta s praxí v oboru nebo odborným vzděláním. Nabízíme práci na dobu neurčitou, odpovídající finanční ohodnocení a další zaměstnanecké výhody. Více v záložce kariéra.

před 3 měsíci

Srpnová dražba movitých věcí proběhne 18. 8. 2017

V pořadí další dražba movitých věcí proběhne v pátek 18. 8. 2017 v exekučních skladech v Čekyni u Přerova. Více než 800 položek z řad motorových vozidel, elektroniky, sportovního vybavení, hobby nářadí a starožitností za 1/3 odhadní ceny. Více informací naleznete v záložce dražby.

před 3 měsíci

1. 7. 2017 nabyla účinnosti novela insolvenčního zákona

Tato mimo jiné zamezuje nepoctivé činnosti některých oddlužovacích společností. Rovněž novela směřuje proti tzv. šikanózním insolvenčním návrhům. V budoucnu by nemělo docházet k případům, kdy firmy podávají bezdůvodně insolvenční návrh na své konkurenty. Nově může soudce rozhodnout, že se takový insolvenční návrh nezveřejní v insolvenčním rejstříku a následně jej může odmítnout.
před 4 měsíci

Přihlaste se k odběru newsletteru!

Chcete mít přehled o plánovaných dražbách?
Využijte možnosti zasílání novinek na Vámi zadaný e-mail.