Dražby movitých věcí

Dražby movitých věcí realizujeme pravidelně každý měsíc, zpravidla 3. pátek v měsíci. V této sekci naleznete údaje o nejbližší plánované dražbě a další užitečné informace. Týden před každou dražbou na tomto místě uveřejňujeme kompletní seznam všech dražených věcí, v případě motorových vozidel nebo hodnotnějších položek zde zveřejňujeme podrobná technická data a úplnou fotodokumentaci.

Příští dražba

Příští dražba movitých věcí proběhne 19. 4. 2024.

Dražba se bude konat v prostoru areálu exekučních skladů na adrese Zámecká 230, Přerov-Čekyně.

Přehled dražených věcí

Ke stažení

Na tomto místě je pro Vás připraven kompletní seznam movitých věcí zařazených do dražby movitých věcí, případně další důležité dokumenty.

Název dokumentu Typ souboru Datum konání
seznam dražených movitých věcí pdf 19. 4. 2024

Harmonogram dražeb

  • od 10:00 - obhlídka a registrace dražitelů (obhlídka trvá až do 13:00)
  • od 12:00 - začátek dražby
  • od 13:00 - výdej vydražených věcí

V rámci dražeb bývá draženo více než 800 položek movitých věcí, jedná se zejména o elektroniku, bílou techniku, počítače, sportovní potřeby, nábytek, hobby nářadí, motorová vozidla, aj. Vyvolávací cena začíná na 1/3 odhadní ceny.

Zaplacení za vydraženou položku je nutné provést nejpozději bezprostředně po skončení dražby, úhrada musí proběhnout v místě konání dražby v hotovosti nebo platební kartou. Výdej vydražených věcí začíná již ve 13:00, s převzetím vydražené položky tedy nemusíte čekat až do úplného skončení dražby.

Důležité informace - Na co před dražbou nezapomenout?

  • Dražba se koná v prostoru areálu na adrese Zámecká ul. 230, Přerov-Čekyně (ve směru od Přerova na čekyňském kopci, za plastikou mamuta 1. odbočka vlevo.)
  • Vstupné je 30,- Kč.
  • Pro všechny účastníky platí závazná pravidla dražby.
  • K zápisu dražitele si připravte: platný průkaz totožnosti, u právnických osob výpis z OR, popř. plnou moc k zápisu třetí osoby.
  • Občerstvení je v průběhu akce zajištěno.
  • Úhrada za vydražené věci musí být uskutečněna na místě samém, a to platbou v hotovosti nebo prostřednictvím platebního terminálu nejpozději do skončení dražby. Přijímáme karty JCB, VISA, VISA Electron, Mastercard electronic, MasterCard, Maestro, Diners Club International, Discover. Využít můžete také nejbližších poboček bank s bankomaty: ČS, ČSOB, KB, GE).

Exekutorský úřad JUDr. Lukáše Jíchy si vyhrazuje právo na změny!Kontakt

Případné dotazy směřujte na garanta dražeb:


Martin Skýpala

+420 773 903 491
[email protected]

Přihlaste se k odběru newsletteru dražeb movitých věcí!

Chcete mít přehled o plánovaných dražbách?
Využijte možnosti zasílání novinek na Vámi zadaný e-mail.