Dražby movitých věcí

Dražby movitých věcí realizujeme pravidelně každý měsíc, zpravidla 3. pátek v měsíci. V této sekci naleznete údaje o nejbližší plánované dražbě a další užitečné informace. Týden před každou dražbou na tomto místě uveřejňujeme kompletní seznam všech dražených věcí, v případě motorových vozidel nebo hodnotnějších položek zde zveřejňujeme podrobná technická data a úplnou fotodokumentaci.

Příští dražba

Příští dražba movitých věcí proběhne 21. 6. 2024.

Dražba se bude konat v prostoru areálu exekučních skladů na adrese Zámecká 230, Přerov-Čekyně.

Přehled dražených věcí

Ke stažení

Na tomto místě je pro Vás připraven kompletní seznam movitých věcí zařazených do dražby movitých věcí, případně další důležité dokumenty.

Harmonogram dražeb

  • od 10:00 - obhlídka a registrace dražitelů (obhlídka trvá až do 13:00)
  • od 12:00 - začátek dražby
  • od 13:00 - výdej vydražených věcí

V rámci dražeb bývá draženo více než 800 položek movitých věcí, jedná se zejména o elektroniku, bílou techniku, počítače, sportovní potřeby, nábytek, hobby nářadí, motorová vozidla, aj. Vyvolávací cena začíná na 1/3 odhadní ceny.

Zaplacení za vydraženou položku je nutné provést nejpozději bezprostředně po skončení dražby, úhrada musí proběhnout v místě konání dražby v hotovosti nebo platební kartou. Výdej vydražených věcí začíná již ve 13:00, s převzetím vydražené položky tedy nemusíte čekat až do úplného skončení dražby.

Důležité informace - Na co před dražbou nezapomenout?

  • Dražba se koná v prostoru areálu na adrese Zámecká ul. 230, Přerov-Čekyně (ve směru od Přerova na čekyňském kopci, za plastikou mamuta 1. odbočka vlevo.)
  • Vstupné je 30,- Kč.
  • Pro všechny účastníky platí závazná pravidla dražby.
  • K zápisu dražitele si připravte: platný průkaz totožnosti, u právnických osob výpis z OR, popř. plnou moc k zápisu třetí osoby.
  • Občerstvení je v průběhu akce zajištěno.
  • Úhrada za vydražené věci musí být uskutečněna na místě samém, a to platbou v hotovosti nebo prostřednictvím platebního terminálu nejpozději do skončení dražby. Přijímáme karty JCB, VISA, VISA Electron, Mastercard electronic, MasterCard, Maestro, Diners Club International, Discover. Využít můžete také nejbližších poboček bank s bankomaty: ČS, ČSOB, KB, GE).

Exekutorský úřad JUDr. Lukáše Jíchy si vyhrazuje právo na změny!Kontakt

Případné dotazy směřujte na garanta dražeb:


Martin Skýpala

+420 773 903 491
[email protected]

Přihlaste se k odběru newsletteru dražeb movitých věcí!

Chcete mít přehled o plánovaných dražbách?
Využijte možnosti zasílání novinek na Vámi zadaný e-mail.