Dům v obci Mělník, okr. Mělník

Spisovná značka: 203EX23876/25
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Mělník
Odhadní cena: 8 610 000 Kč
Nejnižší cena podání: 5 740 000 Kč
Jistota: 1 440 000 Kč
Začátek dražby: 17.6.2026 13:00
Konec dražby: 17.6.2026 14:00
Místo dražby: Elektronická dražba
Dokumenty:

Chci dražit

Přihlaste se k odběru newsletteru dražeb nemovitostí!

Chcete mít přehled o plánovaných dražbách?
Využijte možnosti zasílání novinek na Vámi zadaný e-mail.